Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Zápis prvňáčků

Autor Josef Smolka, publikováno 19. 2. 2016. Škola.

Dne 28. ledna 2016 proběhl v Základní škole Rozsochy zápis budoucích prvňáčků. Tentokrát se dostavilo devět dětí, což je na naši školu nezvyklý počet. Děti přišly v doprovodu svých maminek a tatínků, některé psychicky podpořili i sourozenci, kteří již naši školu navštěvují. Všechny děti byly velmi šikovné a dobře připravené, poznávaly tvary, čísla, vyprávěly pohádku, malovaly, povídaly o tom, kde bydlí atd. Jejich výkony se zatajeným dechem sledovali jejich rodiče, kteří byli možná více nervózní než jejich děti. Jediným problémem asi byla klička na tkaničce, ale máme ještě spoustu času to do září dotrénovat a vyměnit tak boty na suchý zip za tkaničky.  Všechny děti si odnesly kromě pěkného zážitku i malý dárek, desky na sešity – mohly si vybrat ze čtyř barev a obrázků. Na všechny budoucí školáčky se moc těšíme a přejeme jim pěkný zbytek bezstarostného „hraní si“ ve školce.

MT

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.