Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Naši mladí fotbalisté zvítězili v memoriálu Františka Mahela.

Autor Josef Smolka, publikováno 19. 2. 2016. Sport.

Na přelomu ledna a února se již tradičně náš tým žáků účastní memoriálu Františka Mahela, pořádaného okresním fotbalovým svazem. Letos se ve sportovní hale ve Žďáru nad Sázavou sešlo dvanáct přizvaných týmů z našeho okresu. Začalo se ve dvou šestičlenných skupinách a poté následoval boj o umístění s týmem z druhé skupiny. Naši kluci postupně zdolali Velkou Losenici 4:0, Štěpánov 5:0, Novou Ves 5:0, Bory 3:0 a pak nám v zápase dvou stoprocentních týmů stačila k vítězství ve skupině, díky lepšímu skóre, i remíza 0:0 s Herálcem. Ve finále jsme se pak utkali s hráči Křižanova. Byl to zápas, který nenechal ani nezaujaté diváky chladné. Se soupeřem jsme třikrát prohrávali, dokonce 2:4, přesto našli kluci sílu k obratu na 5:4. Protihráči se ale také odmítali vzdát a půl minutu před koncem vyrovnali. Ač se to zdálo nemožné, ještě se našel čas převrátit výsledek na naši stranu a gól, který padl pouhé dvě vteřiny před zazněním závěrečného klaksonu, rozhodl o tom, že největší pohár poputuje do Rozsoch. Potlesk zaplněných tribun si také vyslechl tahoun našeho týmu Lukáš Sádlík, který se stal nejlepším hráčem turnaje.

Konečná tabulka:

1. Rozsochy 4. Bohdalov 7. Štěpánov 10. Velká Losenice

2. Křižanov 5. Jimramov 8. Měřín 11. Dolní Rožínka

3. Herálec 6. Bory 9. Radešínská Svratka 12. Nová Ves

 

 

František Prášil

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.