Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Pozvánka na první ročník soutěže HRY BEZ HRANIC

Autor Josef Smolka, publikováno 5. 9. 2014. Události.

V sobotu 6. září proběhne na fotbalovém hřišti  TJ Rozsochy první ročník zábavné soutěže HRY BEZ HRANIC, vyhlášený dobrovolným svazkem obcí MIKROREGION BYSTŘICKO. Už název akce, připomínající populární televizní soutěž, nám napovídá v jakém stylu se bude klání odehrávat a slibuje spoustu zábavy a legrace.

Diváci se můžou těšit na soutěžní zápolení osmi týmů: Bystřice nad Pernštejnem, Dalečína, Dolní Rožínky, Rozsoch, Rožné, Strážku, Štěpánova a Víru. Každý z těchto týmů si s sebou přiveze jednu soutěžní disciplínu, kterou absolvují všechna soutěžící družstva. Zahájení her je plánováno na 14:30 hod, vyhlášení výsledků proběhne v 17:30 hod a poté nás čeká volná zábava při živé hudbě. Samozřejmě bude postaráno i o dostatek kvalitního jídla a pití. Na své si přijdou také děti, pro které bude připraven skákací hrad, trampolína a vybrané soutěžní disciplíny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijďte prožít do Rozsoch krásné mikroregionální odpoledne. Těší se na vás pořadatelé Mikroregion Bystřicko a obec Rozsochy. Sponzory her jsou Stavebniny ZEMAN, EDEN a MAS Zubří země, o.p.s.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.