Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Divadelní spolek Rozsochy – pohádka „MRAZÍK“

Autor Josef Smolka, publikováno 7. 3. 2014. Kultura.

Zatím pěti velmi úspěšných repríz se v podání rozsošských divadelních ochotníků dočkala, po vydařené premiéře, pohádková divadelní komedie na motivy staré ruské pohádky s názvem Mrazík.

Každému z diváků bylo hned od začátku jasné, že do Rozsoch si přijel skutečně odpočinout od starostí a důkladně procvičit bránici a břišní i obličejové svalstvo. Překvapivé, vtipné výstupy ve spojení přirozeným a upřímným hereckým výkonem, nenechaly nikoho v hledišti chladným. Stejně dobrá nálada a zábava jako v hledišti však panovala i na jevišti a v zákulisí a tak bylo pro amatérské herce skutečným potěšením si na prknech, která znamenají svět, pořádně zařádit. Navíc jste si mohli být jisti, že stejně tak, jako ve většině pohádek, i zde vše dobře dopadne, dobro bude odměněno a zlo po zásluze potrestáno. Třeba, že baba Jaga z této pohádky byla takový sympaťák, že by jí snad žádný divák, byť zasloužený trest nepřál.

Vážení a milí diváci, pokud jste se pobavili a odreagovali od šedi všedního života a starostí, tak byla několikaměsíční práce členů ochotnického spolku s nacvičováním divadelní komedie korunována úspěchem a je jim třeba za jejich činnost, která je jistě velmi baví, srdečně poděkovat. Vřelé díky je však třeba vzdát i vám, skvělému publiku, bez kterého by nebylo divadlo divadlem. S rozsošským Mrazíkem se jistě ještě letos potkáme. A když jej náhodou propásnete, tak vám nezbude, než se těšit na příští sezónu, na to, co zase ti naši komedianti vymyslí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.