Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Vítání občánků 2013

Autor Josef Smolka, publikováno 16. 5. 2013. Události.

V neděli 12. května proběhla v prostorách budovy mateřské školy slavnost přivítání dětí narozených v roce 2012 do života. Loňský rok byl v počtu narozených dětí nadprůměrný a tak se u společného stolu sešlo devatero rodičů i s tím nedražším, co jim život daroval, se svými dětmi.

Po slavnostním přivítání starostou obce si mohli všichni přítomní vychutnat kulturní dárek od žáků základní školy, kteří pod vedením paní učitelky Moniky Tomášové svým malým kamarádům i jejich rodičům zazpívali, zahráli i zarecitovali. Poté všichni rodiče připojili své podpisy do pamětní knihy ke svým předchůdcům z minulých let, na stránku, určenou roku 2012, na které již byla pro tyto účely připravena roztomilá kresba. Pamětní knihu pro vítání občánků nám v rámci dlouhodobé spolupráce každoročně ke všeobecné spokojenosti zdobí bývalá učitelka naší základní školy, Petra Tatíčková. Co bychom ale byli za hostitele, kdybychom nechali naše vzácné hosty odejít jen tak, aniž by si odnesli něco na památku? Pochopitelně, že jsme měli pro naše děti nachystáno něco pro radost. Hoši si odnášeli krásnou hračku v podobě nákladního auta, holčičky zase pěknou panenku.

Děkujeme rodičům, že se všichni i s dětmi dostavili na velmi příjemné setkání, všem jim přejeme co nejvíce času, stráveného společně ve zdraví, ve štěstí a těšíme se na nové občánky, narozené v letošním roce.

  

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.