Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Vesnice roku 2013

Autor Josef Smolka, publikováno 16. 5. 2013. Události.

I v letošním roce se obec Rozsochy přihlásila do soutěže Vesnice roku. Přihláška, obsahující kromě základních informací i přehled o přidělených dotacích a poměrně obsáhlou charakteristiku obce, byla řádně zaevidována a bylo nám sděleno, že komise, která má na místě obec posoudit, se k nám dostaví ve čtvrtek 30. května.

Účast v soutěži není a ani nemůže být ze strany zastupitelstva výrazem samolibých ambicí, neboť obec není pouze zastupitelstvo, ale jsou to především její občané. Přihláška do soutěže by měla být poděkováním a motivací pro všechny sousedy, kteří v naší obci žijí aktivně, chtějí žít v přátelské atmosféře a záleží jim na svém živém i neživém okolí. Prvotním cílem veškerého počínání v naší obci jistě není honba za získáním ocenění, ale co nejlepší kvalita života a spokojenost lidí. Určitě si nebudeme 30. května půjčovat nové lavičky nebo najímat kompars. Pokud by však naše obec dosáhla na základě skutečného stavu věci na nějaké ocenění, tak by to třeba většinu z vás potěšilo.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.