Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Hodnotný dárek z MEDINU mladým hasičům

Autor Josef Smolka, publikováno 18. 6. 2012. Události.

Pondělí 11. června byl den radosti pro mladé hasiče z Rozsoch. V odpoledních hodinách je totiž čekal výlet do Nového Města na Moravě, kde si měli osobně převzít krásný dárek od akciové společnosti MEDIN, a.s., v podobě hasičského zásahového vozidla Avia a dalšího užitečného vybavení, které jim zlepší podmínky pro jejich užitečnou, zájmovou činnost.

Mladí hasiči nastoupili ve svých nových zásahových uniformách, v doprovodu starších kolegů, před podnikovou hasičskou zbrojnici, kde jim techniku bývalé jednotky požární ochrany společnosti MEDIN, a.s., předal vedoucí úseku údržby, pan Vladimír Šváb a popřál jim jménem vedení společnosti hodně úspěchů při nácviku hasičských dovedností a co nejlepší umístění v právě probíhající soutěži s názvem Dětská hasičská liga, které se v letošním roce účastní hned dvě družstva rozsošské hasičské mládeže. Mladí hasiči nenechali štědré dárce na pochybách o tom, že s nově získanou technikou to půjde nepochybně lépe a že po závěrečném vyhodnocení soutěže pošlou do MEDINU obdržený diplom.

Děkujeme generálnímu řediteli společnosti MEDIN, a.s., Ing. Milanu Ettelovi, za moudré rozhodnutí, darovat hasičské vybavení právě ve prospěch dětí, kterým zlepší podmínky pro jejich zájmovou činnost, směřující nejen k získání užitečných znalostí a vědomostí, ale také k pocitu odpovědnosti, ke kolektivní činnosti a vědomí toho, že je třeba pomáhat bližnímu v nouzi.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.