Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Přivítání dětí do života v obci

Autor Josef Smolka, publikováno 30. 5. 2012. Kultura, Obecní úřad, Události.

Májové nedělní odpoledne dne 6. května se stalo zvláště svátečním časem pro rodiče dětí, narozených v naší obci v roce 2011, stejně tak, jako pro zástupce obce, sboru pro občanské záležitosti, učitele a děti ze základní školy, kteří přišli přivítat malé občánky do života v obci.

Jako důstojné a přitom velmi přívětivé prostředí pro přivítání dětí do života jsou využívány již několik let prostory mateřské školy. Přestože v letošním roce byly prostory školky všem účastníkům této slavnosti poněkud velké, protože se v naší obci v uplynulém roce narodily pouze tři děti s trvalým pobytem v Rozsochách,  o to vzácnější všem vítajícím tyto malé děti byly a o to více si všichni dávali záležet na tom, aby se všichni cítili jako mezi svými.

Děkujeme všem účinkujícím dětem, jejich učitelům a členkám sboru pro občanské záležitosti, za vzornou přípravu této pěkné akce a malým dětem i jejich rodičům přejeme co nejvíce času, stráveného společně ve zdraví, radosti a rodinném štěstí.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.