Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Listopadový turnaj v mariáši

Autor Josef Smolka, publikováno 7. 12. 2011. Události.

V pátek 18.11. se uskutečnil v klubovně fotbalového oddílu TJ Rozsochy již 7. ročník turnaje mariáše ve čtyřech. Přestože byl turnaj organizován na poslední chvíli z důvodu hledání volného termínu, aby nekolidoval s besedou s důchodci nebo kácení máje, podařilo se bez propagace zajistit účast 16-ti hráčů z řad domácích i přespolních. Těm, kteří o turnaji nevěděli a měli by zájem se zúčastnit se omlouváme a slibujeme, že příští ročník budeme s předstihem propagovat, aby se všichni zájemci mohli zúčastnit.

Celý turnaj se odehrál v přátelské atmosféře. Systém turnaje byl čtyřkolový, složení hráčů u hracích stolů určoval los, aby byla zachována regulérnost, nad kterou dohlížel rozhodčí, který po každém kole provedl spočítání vyhraných nebo prohraných mincí, z kterých se následně určovalo průběžné i konečné pořadí. Organizátoři turnaje zajistili pro všechny hráče po odehrání dvou kol občerstvení, aby posilněni mohli pokračovat v udržení nebo vylepšení svého postavení.

Někomu se dařilo méně někomu více, ale o pořadí snad nikomu nešlo. Ceny byly připraveny pro všechny hráče, kteří si je podle umístění sami vybírali. Vítězem turnaje se stal Mirek Janíček ml., k čemuž mu touto cestou gratulujeme.

Věříme, že se za rok opět ve zdraví sejdeme a třeba i ve větším počtu.

Za pořadatele Bohumil Prášil.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.