Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Dětská hasičská liga tentokrát v Rozsochách

Autor Josef Smolka, publikováno 20. 6. 2011. Sport, Události.

V sobotu 4. června přivítalo krásné slunečné počasí 18 družstev mladých hasičů, kteří přijeli spolu se svými staršími kolegy do rozsošského sportovního areálu, aby se zde utkali o vavříny v závodě v požárním útoku a také o body soutěže Dětská hasičská liga.

nástup všech hasičských družstev, která se závodu zúčastnila

Závod měl od svého začátku velmi dobrou úroveň, za časy, kterých mladí hasiči dosahovali by se nemuseli stydět ani jejich dospělí kolegové. Smůla se bohužel „přilepila na paty“ domácímu družstvu „A.“  Během velmi slibně se vyvíjejícího požárního „útoku“ se tomuto našemu týmu rozpojila „béčková“ hadice od rozdělovače, což představovalo zdržení, které naše nadějné závodníky posunulo až na 12. místo. Ani toto umístění však není v tvrdé konkurenci 18. soupeřících družstev špatné.

Zlato si nakonec z Rozsoch odvezli mladí hasiči z Blažkova, „stříbrný“ skončil Branišov a Bronzovou medailí se můžou pochlubit hasiči z Ubušína. Rozšský tým „B“ se umístil na devátém místě.

Po slavnostním vyhodnocení závodu a předání zasloužených ocenění a odměn měli místní pořadatelé pro všechny připraveno posezení s muzikou a pamatováno bylo i na výborné občerstvení. Celý závod byl pořadatelsky velmi dobře zajištěn a všichni, kdo se na jeho organizaci podíleli si zaslouží velkou pochvalu.

Místní mladí hasiči na startovní čáře

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.