Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Děti dostaly k svátku „Putování za pohádkou“

Autor Josef Smolka, publikováno 20. 6. 2011. Kultura, Události.

Jako dárek připravili v Rozsochách dospěláci dětem k jejich svátku druhý ročník akce s názvem „Putování za pohádkou.“ Poté, co letos z důvodu nepříznivého počasí první termín pohádkového putování nevyšel, se na nás v neděli pátého června přestalo nebe mračit a všech sedm pohádkových stanovišť mohlo být konečně obsazeno různými pohádkovými bytostmi, aby procházející děti pobavily, a taky je malinko „potrápily“ různými úkoly.

Na obrázku je rybaření s Ali Pašou

Ze všech pohádkových stanovišť si, po splnění všech úkolů, každý z malých  poutníků pohádkovou zemí, odnesl nejen něco dobrého, ale také razítko na kartičku. Poté, co náš poutník splnil úkoly na všech sedmi stanovištích, umístěných na asi dvoukilometrové trase, mohl si v cíli, kterým bylo hřiště TJ Rozsochy, vyzvednout odměnu. Tu představovalo lahodné občerstvení, jehož součástí byla i výborná zmrzlina. A proč ne? Po vydatném pohybu trochu mlsu nikomu neublížilo.

Děkujeme všem dospělákům, kteří dětem věnovali krásné odpoledne a těšíme se s dětmi na třetí ročník „Putování za pohádkou.“

Cesta pohádkovou trasou byla vhodná i pro kočárky

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.