Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Mladí hasiči opět soutěží v rámci Dětské hasičské ligy

Autor Josef Smolka, publikováno 19. 5. 2011. Sport.

DĚTSKÁ HASIČSKÁ LIGA:  

  Harmonogram jednotlivých závodů :

•18.6. 2011 soutěž v Bukově, začátek v 9.00 hod.

•  3.9.2011 soutěž v Rodkově, začátek v 9.00 hod.

•10.9.2011 soutěž v Horní Rožínce, začátek v 9.00 hod

V sobotu 7. května byl v Blažkově zahájen třetí ročník soutěže Dětská hasičská liga, které se účastní i dvě družstva mladých hasičů z Rozsoch. O zvyšující se úrovni této hasičské soutěže jednoznačně hovoří vzrůstající zájem, který je logicky spojen se stále větší konkurencí a lepšími výsledky

 

Mladí hasiči z Rozsoch na startovní čáře při závodech v Blažkově

V hasičském klání, které tuto soutěž v sobotu 7. května zahájilo v Blažkově, obě naše družstva velmi dobře uspěla. „A“ družstvo se umístilo na pátém místě a „B“ družstvo na osmém, z celkového počtu devatenácti zúčastněných hasičských družstev. Děti i jejich starší hasičští kolegové, kteří se věnují jejich přípravě, si dobře uvědomují, že pro udržení umístění na předních místech tabulky je nezbytný poctivý a pravidelný trénink. A tak se všichni dvakrát týdně schází na cvičení s hasičskou technikou, aby se jim útok na oheň  dostal opravdu „pod kůži.“

Všem organizátorům, trenérům i sponzorům, kteří se na této prospěšné akci podílí, patří velké díky a dětem přejeme, aby jim jejich zápal pro hasičskou soutěž vydržel.

V soutěži ve Věžné získalo naše družstvo „A“ první místo!

4.6.2011 soutěž v Rozsochách, výsledky: družstvo Rozsochy „B“ – 9. místo, Rozsochy „A“ – 12.místo 

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.