Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

SETKÁNÍ RODÁKŮ

Autor Josef Smolka, publikováno 20. 1. 2010. Slavnosti.

Zní to neuvěřitelně, ale již 25 let nás dělí od 6. července 1985, kdy se při příležitosti výročí 700 let od první písemné zmínky o naší obci setkali místní rodáci. Vzhledem k tomu, že lidé by neměli propásnout žádnou příležitost k tomu aby se potkávali a výročí 725 let od první písemné zmínky o naší obci je velmi důstojnou příležitostí, dovolujeme si tímto oznámit všem rozsošským rodákům, že jejich rodná víska je svolává, aby se ve dnech 26. a 27. června 2010 opět slétli do svého rodného hnízda, kde pro ně bude připraven zajímavý program. V případě, že se dopátráme vašich adres, tak budete obesláni podrobnou pozvánkou. Budeme velmi rádi i za každý kontakt na vaše známé, o kterých víte, že jsou rozsošskými rodáky a žijí mimo svoji rodnou obec . Konečný program setkání bude také včas zveřejněn v tisku a na webovské stránce obce Rozsochy (https://www.rozsochy.cz)

Rezervujte si, prosím, výše uvedený termín pro setkání se svými starými známými a se svojí rodnou obcí.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.