Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Dětská hasičská liga – pozvánka do Rozsoch

Autor Josef Smolka, publikováno 21. 7. 2009. Sport, Události.

Mladí hasiči z Rozsoch se v letošním roce účastní žákovské hasičské soutěže, která probíhá již od 10. května. Jednotlivé závody soutěže jsou pořádány pokaždé v jiné obci, jejíž sbor dobrovolných hasičů je do soutěže zapojen a tak už měli mladí hasiči možnost reprezentovat v Blažkově, Rožné, Branišově, Olešinkách, Rodkově a Bukově.

Původně mělo být součástí soutěže sedm jednotlivých závodů, s tím, že poslední z nich se měl uskutečnit společně se slavnostním vyhlášením vítězů celého klání, 5. září ve Stříteži. Nakonec však vedení ligy odsouhlasilo nabídku SDH Rozsochy na rozšíření soutěže o jeden závod a díky tomuto rozhodnutí nyní zveme všechny příznivce hasičského sportu na žákovský závod v požárním útoku, který proběhne v sobotu 29. srpna od 8:00 hodin na fotbalovém hřišti TJ Rozsochy. Závod je součástí žákovské hasičské soutěže „Dětská hasičská liga“ a současně druhým ročníkem žákovského závodu „O pohár starosty obce Rozsochy.“

Rozsošským mladým hasičům držíme palce, aby se jim podařilo udržet páté místo v celkovém pořadí soutěže a naše díky patří organizaci TJ Rozsochy, za umožnění uspořádání závodů na jejich skvěle udržovaném travnatém hřišti.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.