Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Plánované úpravy návsi

Autor Josef Smolka, publikováno 17. 3. 2008. Hospodaření.

Oprávněné připomínky občanů a samotný skutečný stav některých veřejných ploch, které jsou součástí návsi, letos přiměl obec k tomu, aby do svého rozpočtu začlenila finanční prostředky na zhotovení projektové dokumentace, na základě které by bylo možné uvést náves do stavu, který by vyhovoval většině lidí.

Jedná se o plochu pod novým hřbitovem, kde je v současnosti umístěn velkoobjemový kontejner na hřbitovní odpad a která je také využívána jako provizorní parkoviště, dále o plochu naproti, přes krajskou silnici, součástí projektu bude samozřejmě i plocha pod lipami mezi prodejnou Jednoty a provozovnou Café Bar Francesco, úpravu by měla prodělat i plocha na horním konci, na místě bývalého rybníku a novou tvář by měla dostat i plocha okolo pomníku padlých.

V současné době je zpracován hrubý návrh plánovaných úprav, který je vyvěšen ve vestibulu budovy obecního úřadu a také na webovské stránce obce https://www.rozsochy.cz v menu DOKUMENTY/ PROGRAM ROZVOJE VESNICE. Občané k němu můžou dávat své podněty a návrhy, které budou dále projednány a případně zapracovány do finální verze návrhu. Poté bude teprve zpracována vlastní projektová dokumentace.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.