Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Tenisový turnaj i pro ty, co to neumí

Autor spravce, publikováno 10. 9. 2006. Sport.

I v letošním roce, tentokrát 9. září, vyhlásili členové organizace TJ Sokol Rozsochy tenisový turnaj pro každého, kdo se rád zasměje při zdravém pohybu a případně už někdy držel v ruce tenisovou raketu, což však nebylo podmínkou.

V době stanovené pro registraci se přihlásilo celkem deset účastníků. Dva pro skupinu nad padesát let, čtyři pro skupinu „A“ a čtyři pro skupinu „B.“ Již výše startovného 40,–Kč, ve kterém bylo zahrnuto i občerstvení, napovídala, že snahou pořadatelů je, aby se mohl přihlásit každý a aby se stal turnaj co nejmasovější, odlehčenou sportovně společenskou akcí. Vzhledem k tomu, že někteří ze soutěžících se před zahájením vlastních klání rozpačitě vyptávali: „jak že se to vlastně počítá,“ bylo jasné, že záměr se částečně naplnil a někteří správně pochopili, že se jedná skutečně o turnaj pro každého. Vzhledem k počtu a někdy i rozdílné úrovni účastníků bylo rozhodnuto, že se bude hrát v rámci skupiny systémem „každý s každým“ a každé utkání proběhne v časovém limitu půl hodiny.

V přátelském duchu a s humorem probíhal turnaj až do odpoledních hodin, kdy proběhlo vyhlášení výsledků, v rámci kterého obdržel cenu úplně každý z účastníků. Vyhrál prostě každý, kdo se zúčastnil, protože den plný pohody, strávený při zdravém pohybu za krásného slunečného dne pod širým nebem je výhrou sám o sobě.

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Přidejte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.