V květnu jsme přivítali do života v obci 4 děti, narozené v roce 2010

Napsal Josef Smolka před devíti roky v kategorii Slavnosti . Připojeno 0 komentářů.

Rok 2010 nás tak trochu ošidil na počtu narozených dětí. Namísto průměrných sedmi občánků, se v naší obci v loňském roce narodily pouze čtyři děti. O to s větší pozorností jsme však  tato tři malá děvčátka a jednoho chlapečka přivítali v neděli 22. května do života v obci.

vitani-01

Noví občánci se svými rodinami

Jak už je v Rozsochách dobrým zvykem, slavnost vítání občánků proběhla v prostorách mateřské školy, které jsou jistě prostředím, malým dětem nejpříjemnějším.

Vzhledem k tomu, že tato slavnost je určena pro děti, narozené v průběhu celého předchozího roku, tak se často stává, že vyspělejší z nich si dokonce po oficiální části vítání osobně vyzkouší místní hračky a vybavení.

            Poděkování si zaslouží děti ze Základní školy Rozsochy, které přišly udělat všem účastníkům vítání radost, když pod vedením své učitelky Lenky Kudrnové předvedly nacvičené pásmo básniček a písniček. Stejně tak je třeba poděkovat členkám Sboru pro občanské záležitosti obce Rozsochy, za zajištění slavnostní tabule a příjemného prostředí a Mgr. Petře Tatíčkové za krásný obrázek do pamětní knihy, který bude spolu s podpisy rodičů nových občánků pěknou památkou na toto slavnostní odpoledne.

vitani-03

účinkující žáci základní školy

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy