Divadelní spolek Rozsochy - pohádka "MRAZÍK"

Napsal Josef Smolka před sedmi roky v kategorii Kultura . Připojeno Komentáře zakázány.

Zatím pěti velmi úspěšných repríz se v podání rozsošských divadelních ochotníků dočkala, po vydařené premiéře, pohádková divadelní komedie na motivy staré ruské pohádky s názvem Mrazík.

Každému z diváků bylo hned od začátku jasné, že do Rozsoch si přijel skutečně odpočinout od starostí a důkladně procvičit bránici a břišní i obličejové svalstvo. Překvapivé, vtipné výstupy ve spojení přirozeným a upřímným hereckým výkonem, nenechaly nikoho v hledišti chladným. Stejně dobrá nálada a zábava jako v hledišti však panovala i na jevišti a v zákulisí a tak bylo pro amatérské herce skutečným potěšením si na prknech, která znamenají svět, pořádně zařádit. Navíc jste si mohli být jisti, že stejně tak, jako ve většině pohádek, i zde vše dobře dopadne, dobro bude odměněno a zlo po zásluze potrestáno. Třeba, že baba Jaga z této pohádky byla takový sympaťák, že by jí snad žádný divák, byť zasloužený trest nepřál.

Vážení a milí diváci, pokud jste se pobavili a odreagovali od šedi všedního života a starostí, tak byla několikaměsíční práce členů ochotnického spolku s nacvičováním divadelní komedie korunována úspěchem a je jim třeba za jejich činnost, která je jistě velmi baví, srdečně poděkovat. Vřelé díky je však třeba vzdát i vám, skvělému publiku, bez kterého by nebylo divadlo divadlem. S rozsošským Mrazíkem se jistě ještě letos potkáme. A když jej náhodou propásnete, tak vám nezbude, než se těšit na příští sezónu, na to, co zase ti naši komedianti vymyslí.

mrazik-11

mrazik-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mrazik-3

mrazik-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mrazik-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mrazik-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mrazik-15

 

 

 

mrazik-10

 

 

 

 

mrazik-9

mrazik-8

mrazik-12

mrazik-13

mrazik-5

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy