Pozvánka na první ročník soutěže HRY BEZ HRANIC

Napsal Josef Smolka před šesti roky v kategorii Události . Připojeno 0 komentářů.

V sobotu 6. září proběhne na fotbalovém hřišti  TJ Rozsochy první ročník zábavné soutěže HRY BEZ HRANIC, vyhlášený dobrovolným svazkem obcí MIKROREGION BYSTŘICKO. Už název akce, připomínající populární televizní soutěž, nám napovídá v jakém stylu se bude klání odehrávat a slibuje spoustu zábavy a legrace.

Diváci se můžou těšit na soutěžní zápolení osmi týmů: Bystřice nad Pernštejnem, Dalečína, Dolní Rožínky, Rozsoch, Rožné, Strážku, Štěpánova a Víru. Každý z těchto týmů si s sebou přiveze jednu soutěžní disciplínu, kterou absolvují všechna soutěžící družstva. Zahájení her je plánováno na 14:30 hod, vyhlášení výsledků proběhne v 17:30 hod a poté nás čeká volná zábava při živé hudbě. Samozřejmě bude postaráno i o dostatek kvalitního jídla a pití. Na své si přijdou také děti, pro které bude připraven skákací hrad, trampolína a vybrané soutěžní disciplíny.

hrybh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijďte prožít do Rozsoch krásné mikroregionální odpoledne. Těší se na vás pořadatelé Mikroregion Bystřicko a obec Rozsochy. Sponzory her jsou Stavebniny ZEMAN, EDEN a MAS Zubří země, o.p.s.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy