Poločas dětské hasičské ligy

Napsal Josef Smolka před osmi roky v kategorii Sport . Připojeno 0 komentářů.

Celkem 24 družstev mladých hasičů se v letošním roce účastní soutěže Dětská hasičská liga, která byla v letošním roce zahájena 5. května a potrvá až do 8. září. V průběhu této soutěže si změří mladí hasiči své schopnosti a síly celkem v šesti kolech, která proběhnou v šesti hostitelských obcích našeho regionu, ve Stříteži, Pernštejně, Zvoli, Dolních Rozsíčkách, Víru a v Branišově.

Hasiči z Rozsoch mají v této soutěži hned dvě „žhavá želízka v ohni“ v podobě dvou dětských družstev, týmu A a týmu B. Přestože by byli, podobně jako v předchozích ročnících, i v letošním roce rádi hostiteli některého ze soutěžních kol, tak  na ně, vzhledem k velkému množství zúčastněných, v letošním ročníku pořadatelství nevyšlo. Proto chtějí své hasičské kamarády pozvat do Rozsoch dne 23. června  alespoň na přátelské setkání, které proběhne podle počasí, buď v sále orlovny nebo na fotbalovém hřišti a rozhodně zde nebude nouze o zábavu.

dhl-2012-rozna

A jak si naše družstva v hasičské lize vedou? Rozhodně se za naše mladé hasiče nemusíme stydět. Družstvo Rozsochy A prozatím obdrželo celkem 59 bodů a v polovině soutěže je na krásném pátém místě, družstvo B je s 38 body na místě čtrnáctém. Je třeba si uvědomit, že se v této soutěži sešla opravdu tvrdá konkurence a celkový počet soutěžících družstev je 24, takže nelze jinak, než naše mladé hasiče pochválit a popřát jim hodně zdaru i do druhé poloviny soutěže. Současně je třeba vyzvednout práci jejich starších kolegů a instruktorů, kteří je v této užitečné činnosti vedou a věnují jim spoustu ze svého volného času.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy