Plánované úpravy návsi

Napsal Josef Smolka před 13 roky v kategorii Hospodaření . Připojeno 0 komentářů.

Oprávněné připomínky občanů a samotný skutečný stav některých veřejných ploch, které jsou součástí návsi, letos přiměl obec k tomu, aby do svého rozpočtu začlenila finanční prostředky na zhotovení projektové dokumentace, na základě které by bylo možné uvést náves do stavu, který by vyhovoval většině lidí.

Jedná se o plochu pod novým hřbitovem, kde je v současnosti umístěn velkoobjemový kontejner na hřbitovní odpad a která je také využívána jako provizorní parkoviště, dále o plochu naproti, přes krajskou silnici, součástí projektu bude samozřejmě i plocha pod lipami mezi prodejnou Jednoty a provozovnou Café Bar Francesco, úpravu by měla prodělat i plocha na horním konci, na místě bývalého rybníku a novou tvář by měla dostat i plocha okolo pomníku padlých.

V současné době je zpracován hrubý návrh plánovaných úprav, který je vyvěšen ve vestibulu budovy obecního úřadu a také na webovské stránce obce http://www.rozsochy.cz v menu DOKUMENTY/ PROGRAM ROZVOJE VESNICE. Občané k němu můžou dávat své podněty a návrhy, které budou dále projednány a případně zapracovány do finální verze návrhu. Poté bude teprve zpracována vlastní projektová dokumentace.

obrazek

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy