Oznámení o době a místě konání voleb do zastupitelstva kraje

Napsal Josef Smolka před čtyřmi roky v kategorii . Připojeno 0 komentářů.

Starosta obce Rozsochy podle § 27 odst. 1 zákona č. 130/2000 Sb., o volbách do zastupitelstev krajů a o změně některých zákonů, oznamuje:

1. Volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina se uskuteční dne 7.10.2016 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a dne 8.10.2016 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

2. Místem konání voleb

- ve volebním okrsku č.1 je volební místnost v přízemí budovy obecního úřadu, Rozsochy č.p. 146 pro voliče, kteří jsou přihlášeni k trvalému pobytu v Rozsochách, Blažejovicích a ve Vojetíně

- ve volebním okrsku č.2 je volební místnost v budově kulturního domu, Albrechtice č.p. 9 pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu v Albrechticích

- ve volebním okrsku č.3 je volební místnost v budově hasičky, Kundratice č.p. 28 pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu v Kundraticích.

3. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky (občanským průkazem nebo cestovním pasem České republiky). Neprokáže-li uvedené skutečnosti stanovenými doklady, nebude mu hlasování umožněno.

4. Voliči budou dodány 3 dny přede dnem konání voleb hlasovací lístky. V den voleb volič může obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti.

5. Voliči nebude umožněno hlasování, pokud nevstoupí do prostor určených pro úpravu hlasovacích lístků.

 

V Rozsochách dne 21.9.2016

Augustin Holý, starosta obce Rozsochy

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy