Letošní turnaj starých pánů v kopané

Napsal Josef Smolka před šesti roky v kategorii Sport . Připojeno 0 komentářů.

V sobotu 16. srpna se uskutečnil na našem hřišti turnaj starých pánů, který byl XXX. ročníkem turnaje starých pánů o putovní pohár TJ Rozsochy a současně XIX. ročníkem memoriálu Josefa Juračky pod záštitou Hutě Princ.

Na výborně připraveném hřišti, které odolalo i nepřízni počasí, jsme přivítali hosty z Velkého Meziříčí, Dolní Rožínky a Nové Vsi. V 12.30 hodin proběhlo rozlosování turnaje, podle kterého byla rozehrána utkání. V 1. zápase změřily síly domácí Rozsochy s Dolní Rožínkou. Ve vyrovnaném utkání se z vítězství 1 : 0 radovali hosté z Dolní Rožínky. Ve 2. zápase se utkala Nová Ves s V.Meziříčím. Výsledek 2 : 0 určil finalistu, kterým se stala Nová Ves. V dalším utkání se střetli poražení z úvodních utkání - Rozsochy a V. Meziříčí. Výsledkem 2 : 3 vyhráli hosté z V.Meziříčí a obsadili 3. místo. Ve finále se utkala Nová Ves s Dolní Rožínkou. Vítězství 2 : 0 pro Novou Ves určilo vítěze turnaje.

Turnaj byl organizačně velmi dobře připraven a tak se všichni rozcházeli s přáním účasti na dalším ročníku v příštím roce.

st-pani-2014                                                                                                                                                             Josef Smolka

 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy