Přeskočit na obsah Přeskočit na hlavní menu

Do třetice Rozsochy…

Autor Josef Smolka, publikováno 18. 7. 2007. Sport, Události.

Nezvykle brzy, už 15. července, se na fotbalovém hřišti v Rozsochách uskutečnil tradiční turnaj v kopané O putovní pohár Hutě Princ. O cennou trofej si to v horkém odpoledni rozdala čtyři mužstva. Pozvání přijala rezerva Vrchoviny (I. B třída), okresní přebor hájila Dolní Rožínka, z Třebíčska dorazila Rokytnice nad Rokytnou (I.B třída) a samozřejmě Rozsochy (I.Atřída), obhájce dvou předchozích prvenství. Kvůli nesnesitelnému vedru byli pořadatelé nuceni zkrátit hrací dobu na 2×30 minut a zařadit do každé půle krátkou přestávku, aby se mohli hráči občerstvit. Se soupeři i počasím se nejlépe vypořádal domácí tým, který si bez obdržené branky dokráčel pro třetí vítězství v řadě.

Výsledky: 1. semifinále: Rozsochy-D. Rožínka 4:0, 2. semifinále: Vrchovina B-Rokytnice 0:0 (4:5 na pen.), o 3. místo: Vrchovina B-D. Rožínka 4:0, finále: Rozsochy-Rokytnice 4:0