Dětský den, mezi kapkami deště

Napsal Josef Smolka před čtyřmi roky v kategorii Slavnosti . Připojeno 0 komentářů.

Sobota 4. června znamenala v Rozsochách pro všechny děti sváteční den. Byla pro ně totiž připravena pohádková cesta kolem obce, plná her, zábavy a sladkostí. Prostě takový „dost dobrý“ dárek ke dni dětí.

Protože však naši zdejší IT meteorologové předpovídali deštivo, tak se nakonec pohádková cesta odehrávala na místním fotbalovém hřišti TJ Rozsochy, kde byla možnost úkrytu, v případě větší nepohody. A věřte - nevěřte, přestože místy poprchalo, tak se hřiště hemžilo malými i většími hravými dětmi, které si, vyzbrojeny pláštěnkami,  svoje skotačivé odpoledne nerušené užívaly.

d-den-2016

Protože však naši zdejší IT meteorologové předpovídali deštivo, tak se nakonec pohádková cesta odehrávala na místním fotbalovém hřišti TJ Rozsochy, kde byla možnost úkrytu, v případě větší nepohody. A věřte - nevěřte, přestože místy poprchalo, tak se hřiště hemžilo malými i většími hravými dětmi, které si, vyzbrojeny pláštěnkami,  svoje skotačivé odpoledne nerušené užívaly. Bylo tady totiž připraveno opravdu spoustu neodolatelných her a zábavy. Na každého čekalo 8 stanovišť, kde různé pohádkové bytosti rozdávaly nejen  úkoly, ale především sladké odměny za jejich splnění. Finální odměnou však bylo tradiční menu dětského dne. Párek, limonáda a jako dezert, zmrzlina.

Přestože počasí nám letos opět moc nepřálo, tak jsme se dosyta vydováděli i mezi kapkami deště a těšíme se na příště. A děkujeme Mateřské škole, Základní škole, spoustě dobrovolníkům, zkrátka všem, kdo se o dětské odpoledne zasloužil.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy