Děkovný dopis za Tříkrálovou sbírku 2014

Napsal Josef Smolka před sedmi roky v kategorii . Připojeno Komentáře zakázány.

dek-list-b

 

Milí dárci a koledníci Tříkrálové sbírky,

úvodní motto mluví o dobrých skutcích a o radosti z nich, kterou věřím, že v tuto chvíli zakouší každý z Vás. Dovolte mi, abych Vám alespoň tímto způsobem poděkovala nejen za Vaše nadšení a ochotu, ale i dary, které jste věnovali v letošní již čtrnácté Tříkrálové sbírce.

Obsahy všech 397 tříkrálových pokladniček jsou v této chvíli sečteny. Uvnitř se skrývalo opět velké překvapení, a to v podobě vyššího výtěžku než tomu bylo v roce loňském.

Částka, kterou zhruba 1 600 koledníků vykoledovalo na své pouti napříč celým okresem a kterou dárci věnovali do tříkrálových pokladniček, činí 2 522 626, 60 Kč, t.j. o 147 294, 60 Kč více než v roce minulém.

V letošním roce došlo také k několika změnám. Do sbírky se zapojily další obce, jsou to Křižánky a Odranec. Nováčkem sbírky byla i nově nastupující koordinátorka Tříkrálové sbírky Veronika Dobrovolná, která přebrala funkci po devítiletém působení Mgr. Michaely Kuchtové, která odchází plnit svoje milé mateřské povinnosti.

Finanční prostředky z letošní sbírky použije Oblastní charita především na podporu stávajících služeb.

Závěrem mi dovolte, abych Vám jménem Oblastní charity Žďár nad Sázavou poděkovala za Vaši přízeň a štědrost, díky které můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují a popřála Vám krásný a požehnaný rok 2014.

 

 

Ing. Jana Zelená

ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou, 24.1.2014

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy