Dětská hasičská liga – závod v Rozsochách

Napsal Josef Smolka před sedmi roky v kategorii Sport Události . Připojeno 0 komentářů.

V sobotu 8. června hostily Rozsochy 26 družstev mladých hasičů, kteří sem přijeli, aby změřili své dovednosti a síly v dalším letošním závodě v rámci soutěže Dětská hasičská liga.

dhl-2013-rozsochy 

Hasičskou mládež  přivítalo kromě organizátorů soutěže a starosty obce i krásné, slunečné odpoledne a když k tomu přidáme ještě vzorně připravený travnatý povrch hřiště, tak bylo v Rozsochách radost si zazávodit. Vzhledem k tomu, že zájem mládeže o hasičskou soutěž neustále roste a poskytnout prostor všem 26  zúčastněným družstvům dá organizátorům pořádně zabrat, střídali se soutěžící na dvou závodních dráhách a hodnocen byl nejen čas provedeného požárního útoku, ale také jeho bezchybnost. Za nedodržení pravidel hrozily družstvům trestné body.

            V napínavém zápolení nakonec vybojovalo první místo hasičské družstvo z Ubušína, na druhém místě se umístilo družstvo „A“ z Blažkova a bronzový pohár si dovezli mladí hasiči z Rozsíček. Domácí družstvo „A“ se tentokrát muselo „spokojit“ s pátým místem, které je velkým úspěchem, neboť takovéto umístění v konkurenci 26 velmi dobře připravených zapálených družstev mladých hasičů zaslouží obdiv a poděkování. Také domácí družstvo „B“ a „C“ si vedlo velmi dobře. Velký dík patří pochopitelně i organizátorům této velmi prospěšné akce, ale v neposlední řadě i všem dospělým hasičům, kteří se svým mladým kolegům dlouhodobě obětavě věnují.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

(4 číslice)

KontaktÚřední deskaNahoru

Vytvořil Marek Klusák

© 2006 – 2020 Obec Rozsochy